Moda Ciążowa Haltex

Polecane kategorie


Przesyłki dostarczamy


Jesteś już naszym klientem? - zaloguj się. Koszyk: - brak produktów

O kolorach

Najmodniejsze w tym sezonie i w modzie damskiej i ciążowej firmy Haltex barwy, to czerwień, fiolet i złoty, a także zawsze elegancka i ponadczasowa czerń, głęboki brąz i szeroki wachlarz odcieni szarości i zieleni. Dzięki tym kolorom kobiety mogą czuć się pewnie i modnie, otulając swoje ciała najpiękniejszymi barwami, adekwatnymi do aktualnej pory roku.

Jednak kluczem do sukcesu w efektownym ubiorze jest umiejętność doboru stroju do sylwetki tak, by uwydatnić jej zalety i skrzętnie ukryć wady. Nie bez znaczenia jest tu kolorystyka. Każda z nas odpowiada jednemu z czterech podstawowych typów urody, opracowanych w oparciu o zmieniającą się przyrodę.

TYP I: Wiosna – blondynka o słomkowym, bądź jasnorudym kolorze włosów, oczy piwne lub szarozielone i jasna cera.
Najlepsze kolory dla tego typu urody to jasna zieleń, intensywna żółć, morski błękit, beżowy, kremowy. Jeżeli biel to raczej złamana.

TYP II: Lato – blondynka lub szatynka o popielatym odcieniu włosów, bardzo jasna cera, niebieskie lub szare oczy.
Najlepsze kolory dla kobiet o tym typie urody, to: jasnoniebieski, zielony, biały, jasnoróżowy, szarobrązowy. W kolorze czarnym Pani "Wiosna" może wyglądać blado, więc lepiej zastąpić go grafitem.

TYP III: Jesień – rude lub brązowe włosy, oliwkowa cera, piwne lub zielone oczy.
Dla takiej kombinacji zalecane są ciepłe zestawy kolorów i kolory ziemi: głęboki brąz, miedziany, beżowy, ciemna zieleń, pomarańcz. Należy unikać błękitu, czystej bieli i jaskrawego różu.

TYP IV: Zima – brunetka o ciemnozielonych lub ciemnoniebieskich oczach, blada, ziemista cera.
Kolory odpowiednie dla tej karnacji to zdecydowane odcienie czerwonego, biały, czarny, szary i granatowy. Należy wystrzegać się pomarańczu, żółci i szarości.


Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy do zabawy kolorami, aby okres ciąży był pełen barw, szczęśliwych chwil i radości.