Moda Ciążowa Haltex

Polecane kategorie


Przesyłki dostarczamy


Jesteś już naszym klientem? - zaloguj się. Koszyk: - brak produktów

RegulaminInformacje ogólne
 • Sklep internetowy działający pod adresem www.ModaCiazowa.com, prowadzony jest przez firmę Haltex z siedzibą w Warszawie przy ul. Pląsy 12, na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej z dn. 2 maj 2007 r. nr 176317 dokonanego przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy.

  Oznaczenie przedsiębiorcy :
  Haltex
  Adres: ul. Plasy 12, 02-828 Warszawa
  Nip: 521-040-33-79
  Regon: 010066037
  Numer konta na wpłatę:
  PKO BP SA o/Warszawa: 45 1020 1169 0000 8802 0012 5658

 • Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet, a także w siedzibie firmy:
  Haltex
  ul. Pląsy 12
  02-828 Warszawa
  tel. kom. 604 814 404
  tel. kom. 604 297 154
  godziny otwarcia: 11.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

 • Sklep www.ModaCiazowa.com zastrzega sobie prawo do modyfikowania strony internetowej, uaktualniania informacji, zmian cen oraz asortymentu, a także przeprowadzania okresowych promocji na wybrane produkty.

Zamawianie towarów
 • Zamówienia przyjmowane są:
  - bezpośrednio na stronie www.ModaCiazowa.com
  - za pomocą poczty e-mail pod adresem :
  - telefonicznie pod numerem tel. +48 604 814 404 lub 604 297 154
  Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje wiadomość e-mail z informacją o jego przyjęciu i prośbą o potwierdzenie zamówienia, za pomocą funkcji "odpowiedz".

 • Warunkiem złożenia zamówienia jest podanie przez Kupującego prawidłowych danych (imię i nazwisko, dokładny adres, adres e-mail oraz numer telefonu)

 • Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

 • Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

 • Klient może anulować złożone zamówienie przed jego wysłaniem telefonicznie bądź e-mailem.

 • Do każdego sprzedanego towaru wystawiamy Paragon oraz na życzenie klienta fakturę VAT.

 • Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.ModaCiazowa.com są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.

Realizacja zamówienia
 • Czas realizacji zamówienia Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówienia przez Sprzedającego trwa od 24 godzin do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia (przy wybraniu formy płatności \"za pobraniem\") lub daty otrzymania płatności przez Sprzedającego (przy wybraniu formy płatności poprzez serwis PayU lub przelewem) w zależności od stanu magazynowego. Wysyłka odbywa się w dni robocze za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w przypadku zakupu "towaru na zamówienie". W takim przypadku termin realizacji zamówienia należy potwierdzić z Działem Sprzedaży. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż uzgodniony lub podany na naszej stronie, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Składając zamówienie należy pamiętać, że:
  termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy
  Przesyłki są dostarczane DPD.com.pl zazwyczaj w ciągu 1-3 dni zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.

 • Realizacja zamówienia rozpoczyna się: - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia
  - w przypadku zamówień płatnych przelewem na konto sklepu - w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania środków na koncie sklepu.

 • Kupujący jest zobowiązany do dokonania zapłaty przed wydaniem towarów.

 • Kupujący składając zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 7 dni od dnia jego złożenia. Firma Haltex zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 7 dni, od daty jego złożenia.

Dostawa zamówienia
 • Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Zamówienia dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich (głównie firma DPD.com.pl). Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Możliwy jest także odbiór osobisty w salonie po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu 604 814 404. Zamówienia o wartości powyżej 300 zł brutto są wysyłane na koszt firmy Haltex Pocztą Polską (priorytetem), a zamówienia z przedpłatą o wartości powyżej 500 zł brutto wysyłane są firmą kurierską (na koszt firmy Haltex).

 • Koszty przesyłek krajowych:

  Za pobraniem:
  • Kurier DPD.com - 19,90 pln

  Przedpłata na konto:
  • Kurier DPD.com - 13,50 pln


 • Istnieje możliwość telefonicznego kontaktu z kurierem. Numer telefonu do kuriera można otrzymać w lokalnym oddziale firmy kurierskiej.
 • Zamówienia zagraniczne są realizowane po uprzednim dokonaniu wpłaty na konto sklepu. Koszty transportu są wyższe niż na terenie Polski, wynoszą w zależności od kraju przeznaczenia. Koszty transportu pokrywa klient, są one doliczane do wartości zamówienia. W przypadku zamówień realizowanych w obrębie Unii Europejskiej, towary zwolnione są z cła.

 • Zakup w sklepach stacjonarnych jest możliwy na terenie całego kraju.

Płatności
 • Możliwe są następujące formy zapłaty:
  • Płatność On-line - zostaniesz przeniesiony do serwisu PAYU w celu dokonania płatności.Po wykonaniu akcji wrócisz do naszego sklepu i w zależności od rezultatu płatności otrzymasz informację o opłaconym zamówieniu lub odrzuconym.
  • Za pobraniem - gotówką kurierowi.
  • Przelewem na konto bankowe - po zakupie towaru w naszym sklepie należy dokonać przelewu bankowego na konto sklepu. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto paczka jest pakowana i wysyłana.
  • Przy odbiorze osobistym w salonie możliwa jest tylko płatność gotówką (nie akceptujemy kart płatniczych).


Reklamacje i odstąpienie od umowy
 • Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją producenta.

 • Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@haltex.com.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy - wypełniony formularz należy dołączyć do paczki wraz z paragonem. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

 • Kupujący może skorzystać z gotowego formularza reklamacyjnego, który jest dostępny w sklepie internetowym.

  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

  W przypadku niezgodności towaru z umową, bądź też stwierdzenia wady zamówionego towaru, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży pod numerem telefonu: +48 604 814 404 lub elektronicznie pod adresem e-mail: .

 • Prawo odstapienia od umowy – Mają Państwo prawo odstąpić od każdej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o tym przesyłając wiadomość na adres: Haltex, 02-828 Warszawa, ul. Pląsy 12 lub na adres mailowy: biuro@haltex.com.pl i jednocześnie informując o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną). Zakupiony towar może zostać zwrócony w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że odzież nie była prana, noszona jedynie przymierzana i posiada wszystkie metki. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na podane przez Państwa konto bankowe. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzeczy na adres: Haltex 02-828 Warszawa, ul. Pląsy 12, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prosimy o wypełnienie i podpisanie formularza zwrotu / reklamacji oraz dołączenie do paczki zwrotnej dokumentu Paragon / Faktura – reklamacje nie posiadające w/w dokumentów nie będą rozpatrywane, a przesyłka zostanie odesłana na koszt nadawcy. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, na wskazane przez Państwa konto.

 • Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Kupującemu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych w odniesieniu do umów w których przedmiotem świadczenia jest bielizna, która była dostarczone w zapieczętowanym opakowaniu jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 • Sklep nie przyjmuje przesyłek i zwrotów "za pobraniem".

 • Poufność i bezpieczeństwo
  • Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.ModaCiazowa.com nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

  • Sklep www.ModaCiazowa.com zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

  • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy "O ochronie praw konsumenta oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" z dnia 31 marca 2000 r. Dz. U. nr 22 poz. 271.